گزارشی از تمرین پرسپولیسی ها/حرف های خصوصی طاهری با برانکو

ورزش > لیگ برتر - ایسنا نوشت:سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز با حضور در مجموعه شهید کاظمی، از تمرین سرخپوشان و روند تکمیل امکانات و تجهیزات این مجموعه ورزشی بازدید کرد.

علی اکبر طاهری امروز به همراه محمد ترکاشوند در محل تمرینات پرسپولیس حاضر شد. او ضمن آنکه به تماشای تمرین سرخپوشان نشست در رابطه با وضعیت تیم و آخرین وضعیت نقل و انتقالات و برنامه‌های پیش روی تیم با برانکو ایوانکوویچ به گفتگو پرداخت. وی همچنین همراه با سرمربی تیم و محمود خوردبین به بازدید از بخش‌های مختلف مجموعه شهید کاظمی پرداخت و روند بازسازی و تجهیز بخش‌های مختلف این مجموعه که پس از واگذاری بهره‌برداری آن به باشگاه پرسپولیس آغاز شد را مورد بررسی قرار داد.

الکساندر لوبانوف، ساسان انصاری، فرشاد احمدزاده، احمد نوراللهی، احسان علوان‌زاده، محسن مسلمان، شهاب زاهدی، محمد رحمتی، علی علیپور، محسن ربیع‌خواه، محمد انصاری و یک بازیکن تستی از حاضران در این تمرین بودند. محمد انصاری دقایقی از تمرین را همراه اعضای تیم پشت سر گذاشت و پس از آن برنامه‌های اختصاصی خود را دنبال کرد.

تمرین صبح امروز (پنجشنبه) بیشتر به برنامه‌های بدنسازی اختصاص داشت و بازیکنان پس از آنکه حدود 45 دقیقه در زمین تمرین حاضر بودند، راهی سالن بدنسازی شدند تا ادامه تمرینات را در آنجا پیگیری کنند. سرخپوشان نوبت دوم تمرین امروز را بعدازظهر در همین ورزشگاه دنبال می‌کنند.

251 41

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "گزارشی از تمرین پرسپولیسی ها/حرف های خصوصی طاهری با برانکو" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات