عرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم -آکا

1395/03/27

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای موبایل،تبلت،لب تاپ ,عرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم,[categoriy] عرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم

عرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم -آکاعرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم

آکاایران: عرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم

آکاایران: با توجه به گزارش کره بیزینس، شرکت ال جی الکترونیک با ایجاد انقلابی در تکنولوژی شارژ بی سیم گوشی های هوشمند سبب شارژ گوشی در فاصله 7 سانتی متر از دنیای موبایل،تبلت،لب تاپ - شارژ خواهد شد.
در شارژر بی سیم مدرن استفاده از روش القای مغناطیسی ، گوشی هوشمند باید به طور مستقیم بر روی پایه قرار بگیرد اما در روش جدید با تشدید مغناطیسی با قرار دادن گوشی در فاصله نزدیک از دنیای موبایل،تبلت،لب تاپ - نیز شارژ خواهد شد.

,عرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم,[categoriy] عرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم

به گزارش آکاایران:
با استفاده از روش تشدید مغناطیسی شارژ برای گوشی های هوشمند LG با قرار دادن گوشی در فاصله 7 سانتی متری بین گیرنده و دنیای موبایل،تبلت،لب تاپ - شارژ انجام خواهد شد البته با افزایش فاصله مدت زمان شارژ کامل نیز افزایش خواهد یافت.
ظرفیت شارژ 7 وات است. در این حالت گوشی در مدت یک ساعت به صورت کامل شارژ خواهد شد.

,عرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم,[categoriy] عرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم


این شرکت قصد دارد تا از این فن آوری در شارژ کارت پرداخت کارت هوشمند LG Pay Smart Cardاستفاده کند. انتظار می رود؛ تا قبل از پایان سال جاری این تکنولوژی در گوشی های هوشمند، نیز عرضه شود.
هوآوی، OPPO، Meizu و تعدادی از شرکت های دیگر نیزدر حال کار بر روی توسعه تکنولوژی شارژ بی سیم بر اساس رزونانس مغناطیسی هستند. این امکان وجود دارد که آنها نیز تا قبل از پایان سال جاری، در بازار گوشی های هوشمند ، از این تکنولوژی پشتیبانی کنند.

عرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم

دنیای موبایل،تبلت،لب تاپ -

عرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "عرضه گوشی ال جی با قابلیت شارژ بی سیم -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات