یک میلیون دلار برای احیا یک بازی قدیمی -آکا

1395/03/26

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفند های بازی ,یک میلیون دلار برای احیا یک بازی قدیمی,[categoriy] یک میلیون دلار برای احیا یک بازی قدیمی

یک میلیون دلار برای احیا یک بازی قدیمی -آکایک میلیون دلار برای احیا یک بازی قدیمی

آکاایران: یک میلیون دلار برای احیا یک بازی قدیمی

آکاایران: Castlevania یک بازی قدیمی کنسول Nintendo محصول شرکت Konami است که نسخه های جدید این بازی خیلی به مذاق طرافدارانش خوش نیامده است. حالا یکی از تولیدکنندگان قدیمی این بازی به نام Koji Igarashi تلاش کرده که طرافداران این بازی را با طراحی نوستالژیک خود که هم ویژگی های نسخه های قدیمی بازی و هم ویژگی های جدید و امروزی را شامل می شود، هیجان زده کند و به نظر می رسد که به خوبی موفق شده است.

,یک میلیون دلار برای احیا یک بازی قدیمی,[categoriy] یک میلیون دلار برای احیا یک بازی قدیمی

به گزارش آکاایران:
پروژه طراحی بازی Bloodstained: Ritual of the Night در طول یک روز بیشتر از یک میلیون دلار سرمایه از طریق سایت کیک استارتر کسب کرده است. سرمایه گذاران به ازای پرداخت ۲۸ دلار یک نسخه دیجیتالی و به ازای پرداخت ۶۰ دلار یک نسخه فیزیکی بازی را دریافت می کنند. همچنین گفته شده است که این بازی برای کنسول های XBOX ONE و PS4 و همچنین از طریق STEAM برای ویندوز، مک و لینوکس قابل دسترسی می باشد.

یک میلیون دلار برای احیا یک بازی قدیمی

ترفند های بازی -

یک میلیون دلار برای احیا یک بازی قدیمی
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "یک میلیون دلار برای احیا یک بازی قدیمی -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات