وزرای دولت مستعفی یمن با فرار از عدن راهی اردن شدند

95/03/27 - 14:29

شماره: 13950327000567

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/C197AA کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

در پی اعتراضات مردمی در عدن به دلیل نبود امکانات معیشتی و امنیت، شماری از وزرای دولت مستعفی یمن از این شهر فرار کرده و راهی اردن شدند.

خبرگزاری فارس: وزرای دولت مستعفی یمن با فرار از عدن راهی اردن شدند

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، شماری از وزرای دولت «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهور مستعفی یمن روز چهارشنبه (دیروز) از این شهر فرار کردند.

شبکه خبری «المسیره»، گزارش داد این افراد بعد از تظاهرات مردمی در خیابان‌های عدن در اعتراض به هادی و آنچه دولت او نامیده می‌شود، این شهر را به مقصد اردن ترک کرده‌اند.

روز چهارشنبه (دیروز) شهر عدن شاهد حضور مردم این منطقه در اعتراض به وضعیت بد معیشتی از جمله نبود مواد غذائی، برق و انرژی بود.

مردم عدن که علاوه بر این مشکلات باید هرج و مرج امنیتی را نیز تحمل کنند در تجمع اعتراضی خود علیه هادی شعار داده و خواستار خروج وزرای او از این شهر شدند.

مردم خشمگین عدن همچنین تصاویر مربوط به «احمد عبید بن دغر» نخست وزیر انتصابی رئیس جمهور مستعفی یمن و شماری از وزرای او را به آتش کشیدند و تأکید کردند تا خروج این افراد از عدن به اعتراضات خود ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/ب.ص

 

http://fna.ir/C197AA
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "وزرای دولت مستعفی یمن با فرار از عدن راهی اردن شدند" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات