ماجرای آتش زدن شهرداری برای حذف اسناد

تعدادی از کارکنان شهرداری کشکسرای به عنوان مظنون به سوزاندن اسناد و ضرب و جرح نگبهان بازداشت شده اند.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : چندی پیش افرادی ناشناس شبانه و به صورت مخفیانه وارد ساختمان شهرداری کشکسرای مرند شده و ضمن ایراد صدمه بدنی عمدی به نگهبان شهرداری و بستن دست و پای وی، تعدادی از اسناد و مدارک مالی را به زیرزمین ساختمان شهرداری برده و آتش‌ زدند.

حسین فتاحی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مرند گفت: به محض وصول خبر به دادسرا، بلافاصله ضمن حضور در محل به همراه رئیس محترم دادگستری مرند، دستورات قضایی در خصوص شناسایی متهمان صادر و عوامل آگاهی توانستند 6 نفر از کارکنان شهرداری را به عنوان مظنون دستگیر کنند.

فتاحی ادامه داد: پرونده برای انجام تحقیقات مقدماتی و تکمیلی به شعبه بازپرسی دادسرای مرند ارجاع و پس از تفهیم اتهام به متهمان دستگیر شده، همگی آنها با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند.

گفتنی است، تحقیقات همچنان در خصوص شناسایی متهمان احتمالی دیگر ادامه دارد و پرونده به محض تکمیل شدن، برای صدور احکام شایسته، به محاکم دادگستری مرند ارسال می‌شود.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "ماجرای آتش زدن شهرداری برای حذف اسناد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات