ماجرای آتش زدن شهرداری برای حذف اسناد/ مظنونان دستگیر شده کارکنان شهرداری بودند

تعدادی از کارکنان شهرداری کشکسرای به عنوان مظنون به سوزاندن اسناد و ضرب و جرح نگبهان بازداشت شده اند.

به گزارش  خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش افرادی ناشناس شبانه و به صورت مخفیانه وارد ساختمان شهرداری کشکسرای مرند شده و ضمن ایراد صدمه بدنی عمدی به نگهبان شهرداری و بستن دست و پای وی، تعدادی از اسناد و مدارک مالی را به زیرزمین ساختمان شهرداری برده و آتش‌ زدند.

حسین فتاحی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مرند گفت: به محض وصول خبر به دادسرا، بلافاصله ضمن حضور در محل به همراه رئیس محترم دادگستری مرند، دستورات قضایی در خصوص شناسایی متهمان صادر و عوامل آگاهی توانستند 6 نفر از کارکنان شهرداری را به عنوان مظنون دستگیر کنند.

فتاحی ادامه داد: پرونده برای انجام تحقیقات مقدماتی و تکمیلی به شعبه بازپرسی دادسرای مرند ارجاع و پس از تفهیم اتهام به متهمان دستگیر شده، همگی آنها با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند.

گفتنی است، تحقیقات همچنان در خصوص شناسایی متهمان احتمالی دیگر ادامه دارد و پرونده به محض تکمیل شدن، برای صدور احکام شایسته، به محاکم دادگستری مرند ارسال می‌شود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات