پدر سهل‌انگار نوزاد 6 ماهه‌اش را به کشتن داد+تصاویر

پدری که برای رفتن به محل کارش، نوزادش را در هوای گرم در خودرویش رها کرده بود پس از پایان ساعت کاری با جنازه کودکش مواجه می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،لانس ویلیامز 35 ساله به جرم به خطر انداختن جان کودک که به مرگ نوزاد منجر شد دستگیر شد.

او که در آرایشگاهی در آیووا کار می‌کند پسر 6 ماه‌اش را در خودرویش رها کرده و پس از اینکه کارش به پایان می‌رسد تصمیم می‌گیرد با پسرش به منزل باز گردد. اما هنگامی که او به خودرویش می رسد با بدن بی جان کودک 6 ماهه مواجه می‌شود.

پدر سهل‌انگار نوزاد 6 ماهه‌اش را کشتن داد+تصاویر به گزارش دیلی‌میل، پدر به سرعت کودک را به بیمارستان می رساند اما کودک در مسیر جانش را از دست می‌دهد. دمای هوای داخل خودرو هنگامی که نوزاد 6 ماهه در آن بوده حدود 95 درجه فارنهایت بوده که همین موضوع باعث مرگ کودک شده‌است.پدر سهل‌انگار نوزاد 6 ماهه‌اش را کشتن داد+تصاویر افرادی که داخل آرایشگاه در کنار ویلیامز بودند از وجود کودک او در داخل خودرویش در مقابل مغازه آگاهی نداشتند. پس از اینکه او به بیمارستان رفت، مسئولین بیمارستان با نیروهای پلیس تماس گرفتند و اینچنین این پدر بی‌فکر و سهل‌انگار توسط پلیس به پشت میله‌های زندان رفت.

انتهای پیام/

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "پدر سهل‌انگار نوزاد 6 ماهه‌اش را به کشتن داد+تصاویر" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات