اولین گوشی شفاف ساخته می شود

در خیلی از فیلم‌ها وقتی موضوع به تصویر کشیدن تکنولوژی در آینده مطرح باشد شاهد گوشی‌های هوشمندی هستیم که مثل شیشه شفاف‌‌‌ هستند.

مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: در خیلی از فیلم‌ها وقتی موضوع به تصویر کشیدن تکنولوژی در آینده مطرح باشد شاهد گوشی‌های هوشمندی هستیم که مثل شیشه شفاف‌‌‌ هستند. حال با گوشی جدیدی که شرکت ویوو (Vivo) در یک تصویر رسمی نشان داده قرار است این رویا هم به حقیقت بپیوندد.

این شرکت یک تصویر تبلیغاتی منتشر کرده که در آن فردی با یک گوشی شفاف دیده می‌شود. گوشی‌ای که احتمال دارد بخشی از سری X گوشی‌های شرکت ویوو باشد، گوشی مثل X7 یا X7 Plus.

Vivo یک گوشی به شفافی شیشه می‌سازد

برند ویوو و گوشی‌های هوشمندش در فیلم کاپیتان آمریکا ۳ مورد تبلیغات گسترده‌ای قرار گرفتند. در این فیلم ابر قهرمانی که براساس کمیک‌های مارول کامیکس ساخته شده، یکی از ابرقهرمانان یعنی مرد آهنی از یک دستگاه شفاف استفاده می‌کند، دستگاهی که شبیه گوشی‌های هوشمند عادی نیست اما همه قابلیت‌های یک گوشی هوشمند را دارد. در حال حاضر جزییات بیشتری درباره این گوشی هوشمند شفاف شرکت ویوو در دست نیست.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "اولین گوشی شفاف ساخته می شود" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات