بنیامین بهادری داور سری جد®

آکاایران: در ادامه به جزییان خبر بنیامین بهادری داور سری جدید مسابقه هزار صدا می پردازیم.

,مسابقه هزار صدا,سری جدید مسابقه هزار صدا,داوران مسابقه هزار صدا,[categoriy] بنیامین بهادری داور سری جدید مسابقه هزار صدا ·

بنیامین بهادری داور سری جدید مسابقه هزار صدا · -آکامسابقه هزار صدا,سری جدید مسابقه هزار صدا,داوران مسابقه هزار صدا,بنیامین داور مسابقه هزار صدا,بنیامین بهادری در مسابقه هزار صدا

آکاایران: بنیامین بهادری داور سری جدید مسابقه هزار صدا ·

به گزارش آکاایران: بنیامین بهادری به عنوان یکی از داوران دومین برنامه از سری جدید برنامه مسابقه موسیقی «هزارصدا» در بخش موسیقی پاپ انخاب شد.

دومین برنامه از سری جدید برنامه مسابقه موسیقی «هزارصدا» با داوری بنیامین بهادری بعد از ظهر روز جمعه بیست و هشتم خرداد ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

در این برنامه که بیستمین برنامه در طول سه سال برگزاری آن است، بنیامین بهادری به عنوان کارشناس خوانندگی، امیرقدیانی به عنوان کارشناس آهنگسازی و فرید احمدی به عنوان کارشناس ترانه آثار خوانندگان جوان را مورد بررسی قرار خواهند داد.

بنیامین بهادری و فرید احمدی پیش از این در اسفندماه سال ۹۳ یک بار دیگر و در آن زمان به همراه علیرضا میرآقا، آرش سعیدی و علی منصوری داوران برنامه هزارصدا بودند.

بنابر اعلام آرش نصیری مدیر و مجری این برنامه، یکی از بزرگان موسیقی پاپ هم به عنوان مهمان و خواننده ویژه در برنامه حضور خواهد داشت که به محض نهایی شدن و حداکثر تا فردا به اطلاع همگان خواهد رسید.

هزارصدا برنامه ای برای معرفی استعدادها و چهره های جوان و خوش آتیه موسیقی ست که در آن، برخلاف برنامه های معمول استعدادیابی موسیقی، خوانندگان آثار متعلق به خود را اجرا می کنند. این برنامه هرماه دوبار، یک برنامه برای موسیقی پاپ و یک برنامه هم برای ساز و آواز موسیقی اصیل ایرانی برگزار می شود. هزارصدای جمعه دومین برنامه از بخش پاپ در سال جدید است.

این برنامه ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۸ خرداد در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران آغاز می شود.

اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها -

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "بنیامین بهادری داور سری جد®" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات