مصاحبه با امیرحسین رستمی ب 

آکاایران: مصاحبه با امیرحسین رستمی به بهانه سریال پادری را در ادامه می خوانید

,سریال پادری,امیرحسین رستمی در سریال پادری,دانلود سریال پادری,[categoriy] مصاحبه با امیرحسین رستمی به بهانه سریال پادری ·

مصاحبه با امیرحسین رستمی به بهانه سریال پادری · -آکاسریال پادری,امیرحسین رستمی در سریال پادری,دانلود سریال پادری,دانلود رایگان سریال پادری,بازیگران سریال پادری,دانلود همه قسمت های سریال پادری

آکاایران: مصاحبه با امیرحسین رستمی به بهانه سریال پادری ·

به گزارش آکاایران: امیـــرحسیـن رستمی گفت: در سریال پادری نه اتفاقات عجیب و غریبی رخ می دهد و نه پروداکشن و جلوه های ویژه خارق العاده ای وجود دارد، بلکه ما در این مجموعه زندگی می کنیم.

«امیرحسین رستمی» بازیگر مجموعه تلویزیونی پادری گفت: این سریال در ادامه روند داستانی سریال دودکش ساخته شد و قصه به نوعی دنباله روی دودکش است در فضایی جدید. پس از دعوت محمدحسین لطیفی از گروه بازیگری دودکش برای ساخت فصل دوم این سریال، همه گروه تصمیم گرفتیم که نام اثر به پادری تغییر نام دهد.

وی افزود: یکی از دشواری های این مجموعه این بود که ما در این فصل برزو نیک نژاد نگارنده دودکش را بعنوان نویسنده همراه نداشتیم و این مساله کار را مقداری برای کوروش نریمانی نویسنده پادری سخت کرد. چرا که کوروش باید وارد جهانی می شد که خودش خالق آن نبود، تنها تکیه و آرامشی که این نویسنده داشت، این بود که آقای لطیفی کارگردان هر دو فصل بود. بعد از جلساتی که کارگردان با کوروش نریمانی داشت، ضمن معرفی تک تک بازیگران و کاراکترها، او آرام آرام وارد دنیای دودکش و پادری شد.

بهروز پادری در ادامه با قیاس کردن عوامل دودکش و پادری به تیم فوتبال رئال مادرید، گفت: بازیگران این سریال باچشمان بسته بهم پاس می دهند، چرا که یکدیگر را به خوبی و در موقعیت های گوناگون می شناسند. وقتی یک پلان گرفته می شود، من و هومن برق نورد از صورت آقای لطیفی می فهمیم از پلان راضی هست یا دوباره باید ضبط شود و اصلا نیازی نیست که کارگردان به ما بگوید بچه ها یه بار دیگه میگیریم.

رستمی افزود: مثلا من و هومن بازی هم را می خوانیم و به اصطلاح چشم بسته با هم بازی می کنیم، یک سکانس هایی من می دانم اگر جمله ای بگویم، به بازی هومن صدمه می خورد و بالعکس و همینطور درباره بهنام تشکر. الان دیگر تیم دودکش یک تیم کامل و جذابی هست که حتی می تواند به روی صحنه تئاتر هم برود و الان ما داریم آقای لطیفی را وسوسه می کنیم تا این اتفاق بیافتد. چرا که گروه پادری این ظرفیت را دارد تا در صحنه تئاتر هم تماشاگر را بخنداند.

بازیگر سریال «آخرین بازی» با تاکید بر این که پادری پتانسیل آن را دارد که در آینده فصل های دیگر آن هم ساخته شود، اظهار داشت: در سریال پادری نه اتفاقات عجیب و غریبی رخ می دهد و نه پروداکشن و جلوه های ویژه خارق العاده ای وجود دارد، بلکه ما در این مجموعه زندگی می کنیم و اگر این تیم کنار هم باشند، ما می توانیم این مجموعه را تا سال ها ادامه بدهیم بدون این که برای بیننده یکنواخت شود.

امیرحسین رستمی درباره بازخورد مردم و اطرافیانش درباره پادری نیز گفت: من سریال های خوب و موفق زیاد داشتم و اگر احساس کنم در سریالی بازی کنم که به قول معروف نگیرد، بازی نمی کنم. در طول دوران بازیگری ام یک یا دو مجموعه بود که موفق نبوده. بطور مثال من گمان می کردم در سریال شمس العماره اوج فید بک و رضایت را از مردم گرفتم.

چرا که فکر می کردم مثل این استقبال دیگر اتفاق نخواهد افتاد، ولی در سریال دودکش تمام محاسباتم به هم ریخت. اگر شمس العماره با یک طیف جامعه ارتباط برقرار کرده بود، دودکش با تمام طبقات جامعه ارتباط گرفته بود. او یادآور شد: یکی دو شب پیش در حال پیاده روی بودم که تعدادی از پرسنل محترم شهرداری که مشغول کار بودند وقتی من را دیدند از خودرو پیاده می شدند و با من عکس می گرفتند، اتفاقی که سر دودکش هم افتاد و این دلیلی ندارد، جز این که پادری عین زندگی مردم است و بیننده چیز عجیبی در آن نمی بیند. داستان پادری چون داستان زندگی ایرانی است، به اندازه تمام اتفاقاتی که برای مردم ایران هر روز رخ می دهد، کشش دارد که ادامه پیدا کند.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "مصاحبه با امیرحسین رستمی ب " کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات