روش ورزش در ماه مبارک رمضان چیست؟ روزداران می توانند ورزش کنند؟ -آکا

1395/03/24

آموزش بدنسازی ، بدنسازی ،سایت ورزشورزش بانوان ,[categoriy] روش ورزش در ماه مبارک رمضان چیست؟ روزداران می توانند ورزش کنند؟

روش ورزش در ماه مبارک رمضان چیست؟ روزداران می توانند ورزش کنند؟ -آکاروش ورزش در ماه مبارک رمضان چیست؟ روزداران می توانند ورزش کنند؟ -آکا

آکاایران: روش ورزش در ماه مبارک رمضان چیست؟ روزداران می توانند ورزش کنند؟

آکاایران: ورزشکاران در ماه مبارک رمضان می توانند به ورزش دلخواه خود بپردازند ولی برای جلوگیری از خستگی مفرط و احیاناً مشکلات جسمی باید چند اصل را رعایت کنند.

به گزارش آکاایران: کارشناسان بهداشت و ورزش به روزه داران توصیه می کنند که به ورزش های سنگین و خسته کننده همچون پیاده روی ، دوچرخه سواری و ایروبیک نپردازند.

به این ترتیب ورزشکاران می توانند کمی پیش از افطار به ورزش های دلخواه خود بپردازند تا با خوردن افطار آب و دیگر املاحی را که از دست داده اند، بازیابند و 2 ساعت پس از افطار نیز زمان مناسبی برای ورزش کردن است و ورزش کردن در این ساعت انرژی زائدی را که بدن از افطاری به دست آورده است، از بین می برد.

ورزشکاران در ماه مبارک رمضان نباید بیشتر از یک ساعت در روز و بیشتر از 5 روز در هفته به فعالیت بدنی بپردازند و هنگام آغاز فعالیت های ورزشی ابتدا باید بدن خود را گرم کنند سپس به فعالیت های کششی بپردازند و سرانجام 30 دقیقه تا 40 دقیقه ورزش کنند.

توصیه می شود که ورزشکار در ماه مبارک رمضان پیش از پرداختن به فعالیت ورزشی به دکتر خود مراجعه کند.

روش ورزش در ماه مبارک رمضان چیست؟ روزداران می توانند ورزش کنند؟

ورزش بانوان -

روش ورزش در ماه مبارک رمضان چیست؟ روزداران می توانند ورزش کنند؟
برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "روش ورزش در ماه مبارک رمضان چیست؟ روزداران می توانند ورزش کنند؟ -آکا" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات