آرامش بازار خوراکی‌ها در هفته اول رمضان

قیمت خرده‌فروشی بیشتر مواد غذایی در هفته منتهی به 21 خرداد سال 95 (نخستین هفته ماه رمضان) روندی متعادل داشته و بیشترین نوسان قیمت مربوط به کاهش 10.3 درصدی قیمت انواع میوه‌های تازه بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز، بانک مرکزی قیمت خرده فروشی مواد غذایی در هفته منتهی به 21خرداد 95 را منتشر کرد. بر اساس این گزارش، اغلب قیمت‌ها در هفته مذکور در مقایسه با هفته قبل از آن تفاوت چشمگیری نداشته است و بیشترین نوسان قیمت مربوط به کاهش 10.3 درصدی قیمت انواع میوه‌های تازه و کاهش 4.9 درصدی گوشت مرغ است.

اما قیمت‌ها در هفته مذکور در مقایسه با هفته مشابه ماه قبل نوسانات قابل توجهی داشته است. به گونه‌ای که قیمت مرغ در این هفته 21.9 درصد بیشتر از هفته مشاهبه ماه قبل بوده است. افزایش 8.5 درصدی تخم مرغ و 6.2 درصدی قند و شکر نیز از دیگر رکوردهای افزایش قیمت در بازه مذکور است.

در مقابل روند کاهشی قیمت‌ها چندان چشمگیر نبوده و بیشترین کاهش قیمت مربوط به کاهش یک درصدی قیمت گوشت قرمز نسبت به ماه قبل است.

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "آرامش بازار خوراکی‌ها در هفته اول رمضان" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات