رئال مادريد با شکست سويا قهرمان سوپر جام اروپا شد

رئال مادريد با شکست سويا قهرمان سوپر جام اروپا شد

مهر/ تيم فوتبال رئال مادريد با پيروزي مقابل سويا در ديدار سوپر جام اروپا فاتح اين مسابقات شد تا زيدان يک جام ديگر را با اين تيم کسب کند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

تيم هاي فوتبال رئال مادريد و سويا چهارشنبه شب ديدار سوپرجام باشگاههاي اروپا را در نروژ برگزار کردند که در پايان تيم رئال مادريد با حساب ۳ بر ۲ حريف قدرتمند خود را شکست داد و فاتح اين مسابقات شد.
در نيمه نخست اين بازي دو تيم به تساوي يک بر يک رضايت دادند. ابتدا مارکو آسنسيو با شوتي تماشايي در دقيقه ۲۱ دروازه سويا را گشود اما فرانکو واسکوئيز در دقيقه ۴۱ کار را به تساوي کشاند.
در نيمه دوم هر دو تيم بازي نزديکي را برگزار کردند تا اينکه در دقيقه ۷۱ سرخيو راموس مرتکب خطاي پنالتي شد و يون کونپليانکا آن را به گل دوم سويا تبديل کرد. بازي تا دقيقه ۹۳ با همين نتيجه در حال پيگيري بود که سرخيو راموس توپ ارسالي از راست را با ضربه سر درون دروازه حريف قرار داد و کار به تساوي کشاند.
در وقت اضافه نخست بازي توپي از خط دروازه ها نگذشت و در اواخر وقت اضافه بود که دني کارواخال کار را تمام کرد. ضربه بيرون پاي اين بازيکن در دقيقه ۱۱۹ درون دروازه سويا جاي گرفت تا رئال مادريد فاتح سوپرکاپ اروپا شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيدمنبع: مهر

برای مشاهده اخبار مشابه با عنوان "رئال مادريد با شکست سويا قهرمان سوپر جام اروپا شد" کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

تبلیغات